Jedeme Radotín, jedeme ...

NAŠE TURNAJE

PUMELICE

ROZPIS ARCHIV FOTO PŘEHLED VÍTĚZŮ

Turnaj, který pořádáme od r. 2021 na naší nové čtyřdráze. Klasická stovka (100 h.s.) v kategorii mužů, žen a mládeže (dorost, žactvo). Turnaj je přístupný i neregistrovaným hráčům. Startovat mohou i hráči ze zahraničí. Počet startů hráčů není omezen. Do konečného pořadí se počítá vždy jen ten nejvyšší.
Turnaj se hraje celé 2 měsíce a to vždy v červnu a srpnu.


TURNAJ OLD BOYS 55+

ROZPIS ARCHIV FOTO PŘEHLED VÍTĚZŮ

Každoročně se mezi Old Boys zařazují noví hráči, kteří ještě ani zdaleka nemíní končit s aktivním hraním a nejenom na tomto turnaji dokazují, že zdaleka nepatří do starého železa. Podávají výkony, které jim mnozí mladší mohou jen závidět. Startují tu nejen muži, ale i ženy. Před jejich výkony klobouk dolů ...
Turnaj Old Boys pořádá náš oddíl od roku 1987 (tehdy jako Turnaj staré gardy). Je pořádán na památku našeho bývalého hráče a věčně usměvavého kamaráda Vojty TRČKY, který nedohrál svou poslední mistrovskou stovku na kuželně v Radotíně v roce 1987.
Od r.2006 se tento turnaj hraje atraktivním handicapovým způsobem.
Turnaj se hraje celé 2 měsíce a to vždy v červnu a srpnu.


OTVÍRÁK

ROZPIS FOTO VÝSLEDKY

Turnaj, který se konal v r. 2020 u příležitosti otevření naší nové čtyřdáhy. Stal se největším turnajem v historii oddílu. V tomto turnaji bylo odehráno  neuvěřitelných 623 startů hráčů a hráček z celých Čech a Moravy, nechyběli hráči z Polska a Rakouska.


SPORTFEST

ROZPIS FOTO VÝSLEDKY

V Radotíně je hodně míst, kde se dá sportovat. A proto je tu Sportfest. Akce cílí především na děti ve školním věku - nábor a mimoškolní aktivity. Mezi všemi sporty na této akci nechybí ani  kuželky. Sportfest a náš kuželkářský turnaj se hraje zpravidla v červnu. Startovné je tu zdarma. Přijďte si to zkusit.
Sporfest 2023 - Kuželky


MÁJOVÝ TURNAJ MLÁDEŽE

ROZPIS ARCHIV PŘEHLED VÍTĚZŮ
 Dorost - Dorostenky

Májový turnaj mládeže jsme pořádali v letech 1985 až 2011.  Byl tak jediným nemistrovským turnajem pro mladé hráče v Praze s tak dlouhou tradicí. Byli  na něj zváni mladí hráči z celé ČR. Na turnaji startovali dorostenci i dorostenky.
V obou kategoriích se soutěžilo  ve dvoučlenných družstvech. Výsledek se započítával i do soutěže jednotlivců. Odměněni byli nejen ti nejlepší, ale i čulibrci v obou kategoriích jednotlivců a družstev.
Turnajem za ta léta prošla celá řada kvalitních hráčů a hráček, kteří dnes hrají mezi muži i ženami ligové soutěže, někteří působí i v zahraničí.
Od r. 2022 mají možnost dorostenci, dorostenky, žáci a žákyně startovat v  PUMELICI, kde mají samostatnou kategorii turnaje.


© SC Radotín - Poslední aktualizace 22.04.2024