Jedeme Radotín, jedeme ...

ROZLOSOVÁNÍ 2023-24

A-MUŽSTVO - Mistrovství Prahy 1

14.09.23 čt

19:30

A

:

Konstruktiva C Radotín 1-4

20.09.23

st

19:30

SK Žižkov B

:

A

Žižkov 1-4
05.10.23 čt

17:00

TJ Kobylisy A

:

A

Kobylisy
12.10.23 čt

19:30

A

:

Meteor B Radotín 1-4
19.10.23 čt

17:30

Uhelné sklady

:

A

Zvon
02.11.23 čt

19:30

A

:

SK Žižkov C Radotín 1-4
06.11.23 po

17:00

AC Sparta B

:

A

Konstruktiva 1-4
16.11.23 čt

19:30

A

:

TJ Kobylisy B Radotín 1-4
21.11.23 út

17:30

KK Slavia

:

A

Slavia 3-4

27.11.23

po

19:30

A

:

SK Meteor C Radotín 1-4
30.11.23 čt

19:30

A

:

TJ Rudná Radotín 1-4
04.12.23 po

17:00

DP Praha

:

A

Žižkov 1-2
08.12.23

18:00

A

:

VSK ČVUT Radotín 1-4

11.01.24 čt

17:30

Konstruktiva C

:

A

Konstruktiva 5-6
18.01.24 čt

19:30

A

:

SK Žižkov B Radotín 1-4
30.01.24 út

17:00

SK Meteor C

:

A

Meteor
08.02.24 čt

19:30

A

:

TJ Kobylisy A Radotín 1-4
15.02.24 čt

17:30

SK Meteor B

:

A

Meteor 1-2
22.02.24 čt

19:30

A

:

Uhelné sklady Radotín 1-4
29.02.24 čt

17:30

VSK ČVUT

:

A

Žižkov 3-4
06.03.24 st

17:00

SK Žižkov C

:

A

Žižkov 1-4
14.03.24 čt

19:30

A

:

AC Sparta B Radotín 1-4
19.03.24 út

17:00

TJ Kobylisy B

:

A

Kobylisy
25.03.24 po

17:30

KK Slavia

:

A

Radotín 1-4
03.04.24 st

17:30

TJ Rudná

:

A

Rudná
11.04.24 čt

19:30

A

:

KK DP Praha Radotín 1-4

B-MUŽSTVO - Mistrovství Prahy 3

14.09.23 čt

17:00

B

:

Vršovice C Radotín 1-4
20.09.23 st

17:00

SK Žižkov D

:

B

Žižkov 1-4
04.10.23 st

18:30

Konstruktiva E

:

B

Braník 3-6
05.10.23 čt

17:00

B

:

Uhelné sklady C Radotín 1-4
12.10.23 čt

17:00

B

:

Astra ZMZ C Radotín 1-4
16.10.23 po

17:00

SK Rapid

:

B

Žižkov 1-4
26.10.23 čt

17:00

B

:

VSK ČVUT B Radotín 1-4
02.11.23 čt

17:00

B

:

AC Sparta C Radotín 1-4
07.11.23 út

17:30

Uhelné sklady B

:

B

Zvon 1-2
16.11.23 čt

17:00

B

:

Meteor E Radotín 1-4
21.11.23 út

17:30

B

:

KK Slavia C Slavia 1-2
30.11.23 čt

17:00

B

:

V. Popovice B Radotín 1-4
08.12.23

17:30

Sokol Rudná D

:

B

Rudná

10.01.24 st

17:00

Vršovice C

:

B

Vršovice
18.01.24 čt

17:00

B

:

SK Žižkov D Radotín 1-4
30.01.24 út

17:30

Uhelné sklady C

:

B

Zvon
08.02.24 čt

17:00

B

:

Konstruktiva E Radotín 1-4
15.02.24 čt

17:30

Astra ZMZ C

:

B

Zahr. Město
22.02.24 čt

17:00

B

:

SK Rapid Radotín 1-4
29.02.24 čt

17:30

VSK ČVUT B

:

B

Žižkov 1-2
06.03.24 st

19:30

AC Sparta C

:

B

Žižkov 1-4
14.03.24 čt

17:00

B

:

Uhelné sklady B Radotín 1-4
20.03.24 st

17:00

SK Meteor E

:

B

Meteor
25.03.24 čt

17:30

KK Slavia C

:

B

Radotín 1-4
03.04.24 st

17:30

V. Popovice B

:

B

V. Popovice
11.04.24 čt

17:00

B

:

Sokol Rudná D Radotín 1-4

C-MUŽSTVO - Mistrovství Prahy 4

12.09.23 út

18:30

C

:

Sokol Rudná E Radotín 1-4
25.09.23 po

19:30

SK Rapid B

:

C

Žižkov 1-4
03.10.23 út

18:30

C

:

Vršovice D Radotín 1-4
10.10.23 út

17:30

SK Žižkov E

:

C

Žižkov 1-4
17.10.23 út

18:30

C

:

V. Popovice C Radotín 1-4
23.10.23 po

17:00

DP Praha B

:

C

Žižkov 3-4
31.10.23 út

18:30

C

:

Sokol Rudná E Radotín 1-4
13.11.23 po

19:30

SK Rapid B

:

C

Žižkov 1-4
21.11.23 út

18:30

C

:

Vršovice D Radotín 1-4
28.11.23 út

18:30

C

:

SK Žižkov E Radotín 1-4
04.12.23 po

17:00

DP Praha B

:

C

Žižkov 3-4
12.12.23 út

18:30

C

:

V. Popovice C Radotín 1-4

11.01.24 čt

17:00

Sokol Rudná E

:

C

Rudná
30.01.24 út

18:30

C

:

Rapid B Radotín 1-4
07.02.24 st

17:30

Vršovice D

:

C

Vršovice 1-2
13.02.24 út

18:30

C

:

SK Žižkov E Radotín 1-4
22.02.24 čt

17:30

V. Popovice C

:

C

V. Popovice
27.02.24 út

18:30

C

:

DP Praha B Radotín 1-4
07.03.24 čt

17:00

Sokol Rudná E

:

C

Rudná
19.03.24 út

18:30

C

:

SK Rapid B Radotín 1-4
27.03.24 st

17:30

Vršovice D

:

C

Vršovice
02.04.24 út

17:30

SK Žižkov E

:

C

Žižkov 1-4
09.04.24 út

18:30

C

:

DP Praha B Radotín 1-4
18.04.24 čt

17:30

V. Popovice C

:

C

V. Popovice

Dorost - I.KLM B

17.09.23

ne

10:00

Dorost

:

KK Jiří Poděbrady Radotín

24.09.23

ne

10:00 SK Žižkov Praha

:

Dorost

Žižkov

01.10.23

ne

10:00

Dorost

:

KK Kosmonosy Radotín

08.10.23

ne

10:00 TJ Sokol Tehovec

:

Dorost

Poděbrady

15.10.23

ne

10:00

Dorost

:

SKK Jičín Radotín

29.10.23

ne

10:00

Dorost

:

KK Kolín Radotín

05.11.23

ne

10:00 SKK Vrchlabí SPVR

:

Dorost

Vrchlabí

12.11.23

ne

10:00 KK Jiří Poděbrady

:

Dorost

Poděbrady

26.11.23

ne

10:00

Dorost

:

SK Žižkov Praha Radotín

28.01.23

ne

10:00 KK Kosmonosy

:

Dorost

Kosmonosy

xx.02.24

ne

10:00

Dorost

:

TJ Sokol Tehovec Radotín

11.02.24

ne

10:00 SKK Jičín

:

Dorost

Jičín

25.02.24

ne

10:00 KK Kolín

:

Dorost

Kutná Hora

03.03.24

ne

10:00

Dorost

:

SKK Vrchlabí SPVR Radotín

Dorost a Žáci - Mladá Praha

01.10.2023

ne

9:00

Mladá Praha

:

Žižkov -

22.10.2023

ne

9:00

Mladá Praha

:

Konstruktiva -

ZRUŠENO

ne

9:00

Mladá Praha

:

Slávia Přesun na jaro 2024

03.12.2023

ne

9:00

Mladá Praha

:

Radotín -

10.12.2023

ne

9:00

Mladá Praha

:

Rudná -

-

ne

9:00

Mladá Praha

:

- -

-

ne

9:00

Mladá Praha

:

- -

-

ne

9:00

Mladá Praha

:

- -

-

ne

9:00

Mladá Praha

:

- -

-

ne

9:00

Mladá Praha

:

- -

-

ne

9:00

Mladá Praha

:

- -

-

ne

9:00

Mladá Praha - Finále

:

- -

Dorost a Žáci - Pohár ČKA

28.09.23

čt

9:00

PMN

:

Plzeň Žáci

28.09.23

čt

9:00

ČPD

:

Kostelec n.Č.l. Dorost

22.10.23

ne

9:00

PMN

:

Radotín Žáci

22.10.23

ne

9:00

ČPD

:

Žižkov Dorost

17.11.23

ne

9:00

PMN

:

Jičín Žáci

17.11.23

ne

9:00

ČPD

:

Pelhřimov Dorost

21.01.24

ne

9:00

PMN

:

Kosmonosy Žáci

21.01.24

ne

9:00

ČPD

:

Jičín Dorost

18.02.24

ne

9:00

PMN

:

Poděbrady Žáci

18.02.24

ne

9:00

ČPD

:

Radotín Dorost

10.03.24

ne

9:00

Finále PMN

:

Olomouc Žáci

17.03.24

ne

9:00

Finále ČPD

:

Olomouc Dorost

© SC Olympia Radotín - Poslední aktualizace 10.01.2024