wz
Jedeme Radotín, jedeme ...
NAŠE TURNAJE
TURNAJ OLD BOYS

Turnaj Old Boys pořádá náš oddíl od roku 1987 (tehdy jako Turnaj staré gardy).
Je pořádán na památku našeho bývalého hráče a věčně usměvavého kamaráda Vojty TRČKY, který nedohrál svou poslední mistrovskou stovku na kuželně v Radotíně v roce 1987.
V r.1997 se turnaj hrál jako memoriál A.Vojáčka. Od r.2006 se tento turnaj hraje handicapovým způsobem.
Každoročně se mezi Old Boys zařazují noví hráči, kteří ještě ani zdaleka nemíní končit s aktivním hraním a nejenom na tomto turnaji dokazují, že zdaleka nepatří do starého železa. Podávají výkony, které jim mnozí mladší mohou jen závidět. Startují tu nejen muži, ale i ženy. Před jejich výkony klobouk dolů ...

ROZPIS ARCHIV
PŘEHLED VÍTĚZŮ
MÁJOVÝ TURNAJ MLÁDEŽE

Májový turnaj mládeže pořádáme již od roku 1985. V té době se náš oddíl začal soustavněji věnovat mladým hráčům. Dnes je turnaj jediným nemistrovským turnajem pro mladé hráče v Praze s tak dlouhou tradicí. Jsou na něj zváni mladí hráči z celé ČR. Turnaj je určen dorostencům i dorostenkám.
V obou kategoriích se soutěží  ve dvoučlenných družstvech. Výsledek se započítává i do soutěže jednotlivců. Odměněni nejsou jen ti nejlepší, ale i čulibrci v obou kategoriích jednotlivců a družstev.
Turnajem za ta léta prošla řada kvalitních hráčů, kteří dnes hrají mezi muži i ženami ligové soutěže, někteří působí i v zahraničí.

ROZPIS ARCHIV
PŘEHLED VÍTĚZŮ


© SC Radotín - Poslední aktualizace 28.04.2017