Jedeme Radotín, jedeme ...

NAŠE TURNAJE

PUMELICE

ROZPIS ARCHIV PŘEHLED VÍTĚZŮ

Turnaj, který pořádáme od r. 2021 na naší nové čtyřdráze. Klasická stovka (100 h.s.) v kategorii mužů, žen a dorostu. Turnaj je přístupný i neregistrovaným hráčům. Startovat mohou i hráči ze zahraničí. Počet startů hráčů není omezen. Do konečného pořadí se počítá vždy jen ten nejvyšší.


TURNAJ OLD BOYS 55+

ROZPIS ARCHIV PŘEHLED VÍTĚZŮ

Každoročně se mezi Old Boys zařazují noví hráči, kteří ještě ani zdaleka nemíní končit s aktivním hraním a nejenom na tomto turnaji dokazují, že zdaleka nepatří do starého železa. Podávají výkony, které jim mnozí mladší mohou jen závidět. Startují tu nejen muži, ale i ženy. Před jejich výkony klobouk dolů ...
Turnaj Old Boys pořádá náš oddíl od roku 1987 (tehdy jako Turnaj staré gardy).
Je pořádán na památku našeho bývalého hráče a věčně usměvavého kamaráda Vojty TRČKY, který nedohrál svou poslední mistrovskou stovku na kuželně v Radotíně v roce 1987.
V r.1997 se turnaj hrál jako memoriál A.Vojáčka. Od r.2006 se tento turnaj hraje handicapovým způsobem.


OTVÍRÁK

ROZPIS FOTO VÝSLEDKY

Turnaj, který se konal v r. 2020 u příležitosti otevření naší nové čtyřdáhy. Stal se největším turnajem v historii oddílu. V tomto turnaji bylo odehráno  neuvěřitelných 623 startů hráčů a hráček z celých Čech a Moravy, nechyběli hráči z Polska a Rakouska.


MÁJOVÝ TURNAJ MLÁDEŽE

ROZPIS ARCHIV PŘEHLED VÍTĚZŮ
 Dorost - Dorostenky

Májový turnaj mládeže jsme pořádali v letech 1985 až 2011.  Byl tak jediným nemistrovským turnajem pro mladé hráče v Praze s tak dlouhou tradicí. Byli  na něj zváni mladí hráči z celé ČR. Na turnaji startovali dorostenci i dorostenky.
V obou kategoriích se soutěžilo  ve dvoučlenných družstvech. Výsledek se započítával i do soutěže jednotlivců. Odměněni byli nejen ti nejlepší, ale i čulibrci v obou kategoriích jednotlivců a družstev.
Turnajem za ta léta prošla řada kvalitních hráčů, kteří dnes hrají mezi muži i ženami ligové soutěže, někteří působí i v zahraničí.
Od r. 2022 mají možnost dorostenci a dorostenky startovat v samostatné kategorii turnaje PUMELICE.


© SC Olympia Radotín - Poslední aktualizace 06.09.2022