2020 Ruda Zmatlík 70
Svoje životní jubileum oslavil na kuželně zakládající člen našeho oddílu. Většinu své sportovní dráhy absolvoval v řadách VŠTJ FS. 15 let po ukončení aktivní činnosti si to  vyzkoušel na svém narozeninovém turnaji.
Foto

Ruda Zmatlík 70

2020 Napsali o nás ...
Olympia Radotín nezastřešuje jen oddíl kopané a atletiky. Třetím sportovním odvětvím  jsou kuželky. Kuželkáři mají svoje nové dráhy v přízemí nové budovy areálu. Více

2020 Úvodní turnaje
623 je pěkné číslo, určitě  např. na 120 h.s., ale v našem případě tohle číslo udává počet startů, které byly odehrány na našich úvodních turnajích. Děkujeme všem startujícím.
Otvírák  Old Boys  Foto

623 starů na turnajích

2020 Mizerová 513!
Také v ženách jsme se dočkali první pětistovky, Na dráhách 1 a 2 je s elegancí sobě vlastní předvedla B. Mizerová ze Slavie. Její výkony jsou i rekordem na každé dráze. Více

Blanka Mizerová

2020 Skvělý J.Hažva 560!
Parádní rekord na dráhách 1 a 2 předvedl Jaroslav Hažva z interligového Slavoje Praha. Současně vytvořil rekordy na dráhách 1 a 2. Prostě Hažvova radotínská symfonie. Více

hažvy

2020 První pětikilo - je to 515 !
Již 3.den našeho Otvíráku jsme se dočkali. historicky první "pětistovky" na naší nové čtyřdráze. Tím šťastlivcem byl Jiří Šťastný ze Sokola Tehovec na dráhách 1-2. K parádní dorážce 214 (!)  přidal 13 hodovek ...

První pětikilo

2020 Mladá Praha - Finále
Prvním oficiálním turnajem na naší nové kuželně bylo finále Mladé Prahy 2019-20. Ve výborné atmosféře a s kvalitními výkony si tu mladé naděje pražských kuželek změřily svoje síly.
Foto

Mladá Praha 2020

2020 Zkolaudováno !
Po několikaměsíčním úsilí při dokončování kuželny, byla 14.6.20 zkolaudována naše nová čtyřdráha do třídy B. Na naší 4dráze lze tak hrát ligové soutěže i Mistrovství ČR.
Foto Zrodila se kuželna

Zkolaudováno

2020 Pětistovka - R. Asimus 509!
Parádní osobák a nejvyšší výkon v historii oddílu předvedl Robert Asimus na letošním turnaji v Rokytnici, A to se mu ještě v závěru moc nedařilo.
Foto

Asimus 509

2020 Covid-19
Od 12.3. byly v souvislosti s epidemií přerušeny všechny sportovní aktivity. Dne 14.4. uveřejnila Vláda ČR harmonogram uvolňování. Podle něj by naše sportovní aktivity mohly být zahájeny nejdříve 8.6.
Co na to PKS?

Covid 19

2020 Nový rekord 493 !
Nový rekord oddílu v mistrovských utkáních vytvořil 5.2.20 M.Pondělíček v utkání s Uhelnými sklady. Na dráhách 3-4 v Braníku bez jediného chybného hodu překonal o 1 kuželku 7 let starý rekord R. Asimuse.

Martin Pondělíček Rekord 493

2020 O.Hajný-bronz MP Dorostu
Výborný výkon předvedl O.Hajný na Mistrovství Prahy Dorostu 2020. Ve finále na 120 h.s. vybojoval 3. místo a bronzovou medaili pro naše barvy. . Blahopřejeme!