Jedeme Radotín, jedeme ...

Martin PONDĚLÍČEK 50 !

Čas běží všem stejně a tak i náš někdejší dorostenec na své životní trati dorazil na 50.km ...

Martin Pondělíček 50

Martin se narodil 2 týdny před 1.výročí založení našeho oddílu. V mládí se věnoval i jiným sportům zejména fotbalu, ke kuželkám ho přivedl jeho táta. V dorostu vyrůstal pod dohledem Tondy Vojáčka hráče někdejšího extraligového Spartaku Karlín, který na sklonku kariéry hrál a působil v našem oddíle. Zkušenosti získával i v řadách dorostu Slavie Praha.
Postupně se vypracoval z dorostu přes C a B mužstvo až do A-mužstva, jehož je dnes dlouholetým hráčem.
Martin je   3 násobný juniorský Mistr oddílu. V roce 1995 se probojoval na mistrovství ČR juniorů. Na kontě má 6 mistrovských titulů v kategorii mužů (2004, 2010, 2011, 2012, 2017, 2018)  a je tak zatím 3. nejúspěšnějším hráčem v historii oddílu. V Mistrovství oddílu byl také 5x na stříbrném stupínku.

Je to hráč s divizními, ale i ligovými zkušenostmi, které získal jak v Radotíně tak i v týmu Uhelných skladů. Na svém kontě  má 3 zisky titulů Mistra Prahy družstev (2006, 2015 a 2017) a titul vítěze Divize AS družstev (2018). V kuželkářském prostředí našeho oddílu potkal také svojí stávající životní partnerku.
S padesátkou, ale Martin s kuželkami ještě ani zdaleka nekončí, tak ať mu koulí ještě alespoň dalších 20 km ...

Fotky z oslavy© SC Olympia Radotín - Poslední aktualizace 06.03.2023