Jedeme Radotín, jedeme ...
... chcete si zahrát kuželky ?
... chcete si zahrát kuželky ?
Mistr oddílu
Martin Pondělíček
1214 b.
MISTROVSTVÍ ODDÍLU 2022

Rozpis Mistrovství oddílu

Přehled vítězů

Archiv výsledků

Galerie Mistrů

Umístění hráčů

Po dlouhých 4 letech čekání se konečně opět konala Mistrovství oddílu v jednotlivých kategoriích. Ta dlouhá přestávka byla dána tím, že v r. 2018 byla zbourána naše stará kuželna a provoz na nové čtyřdráze jsme zahájili až v lednu 2020. Pak však přišel COVID-19 a další přestávka.

V nezvyklém termínu (duben), po ukončení soutěžního ročníku se tedy odehrálo letošní Mistrovství oddílu, Oficiálně a v souladu s Rozpisem bylo odehráno jen ve 2 kategoriích - Muži a Seniorky. V obou kategoriích potvrdili svoje ambice favorité. Zejména výkon M. Pondělíčka byl špičkový.

Svým výkonem ve finále zaznamenal první "šestististovku" našeho hráče na 120 h.s. v historii oddílu. Martin tak získal svůj již 7. titul Mistra oddílu. Výborný výkon předvedla také K. Dvořáková, která tak získala svůj první seniorský oddílový titul.

MUŽI

CELKEM

Poř.

Hráč

Kvalifikace

Celkem

Finále

Celkem

Celkem

CELKEM

P

D

CH

P

D

CH

P

D

CH

1

Pondělíček Martin

212

387

4

599

231

384

2

615

443

771

6

1214

2

Dvořák Pavel

181

383

2

564

183

357

4

540

364

740

6

1104

3

Dvořák Petr

161

359

9

520

183

367

5

550

344

726

14

1070

4

Šimek Martin

164

345

13

509

116

366

17

495

280

711

30

1004

5

Šimek Pavel

129

340

12

469

140

346

13

498

269

686

25

967

6

Kalina Jan

147

320

11

467

122

315

20

451

269

635

31

918

7

Zlatník Petr

128

296

15

424

137

324

15

477

265

620

30

901

8

Asimus Robert

167

381

2

548

-

-

-

-

167

381

2

548

KVALIFIKACE

Poř.

Hráč

1.dr 

C 1

2.dr 

C 2

3.dr 

C 3

4.dr 

C 4

CELKEM

CH

D

P

P

D

ch

P

D

ch

P

D

ch

P

D

ch

1 Pondělíček Martin

107

35

2

142

88

62

0

150

90

43

1

133

102

72

1

174

599

4

212

387

2 Dvořák Pavel

95

34

0

129

92

54

0

146

93

44

1

137

103

49

1

152

564

2

181

383

3 Asimus Robert

106

44

0

150

73

43

1

116

101

35

0

136

101

45

1

146

548

2

167

381

4 Dvořák Petr

81

44

4

125

86

36

2

122

95

45

0

140

97

36

3

133

520

9

161

359

5 Šimek Martin

98

41

2

139

81

54

1

135

84

33

5

117

82

36

5

118

509

13

164

345

6 Šimek Pavel

87

36

1

123

81

40

2

121

92

17

6

109

80

36

3

116

469

12

129

340

7 Kalina Jan

73

27

3

100

84

42

3

126

79

43

1

122

84

35

4

119

467

11

147

320

8 Zlatník Petr

56

15

9

71

76

34

2

110

75

36

2

111

89

43

2

132

424

15

128

296

FINÁLE

Poř.

Hráč

1.dr 

C 1

2.dr 

C 2

3.dr 

C 3

4.dr 

C 4

CELKEM

CH

D

P

P

D

ch

P

D

ch

P

D

ch

P

D

ch

1

Pondělíček Martin

98

50

0

148

101

60

0

161

94

63

1

157

91

58

1

149

615

2

231

384

2

Dvořák Petr

93

36

3

129

90

44

1

134

90

34

1

124

94

69

0

163

550

5

183

367

3

Dvořák Pavel

83

33

0

116

93

45

1

138

90

53

1

143

91

52

2

143

540

4

183

357

4

Šimek Pavel

94

44

2

140

79

43

2

132

81

26

3

107

92

27

6

119

498

13

140

346

5

Šimek Martin

84

25

4

113

92

40

3

141

89

25

6

114

101

26

4

127

495

17

116

366

6

Zlatník Petr

68

35

2

105

77

26

4

117

85

42

5

127

94

34

4

128

477

15

137

324

7

Kalina Jan

77

18

9

104

73

44

2

122

79

36

1

115

86

24

8

110

451

20

122

315


6 nejvyšších výkonů

1. Pondělíček M. 615
2. Pondělíček M. 599
3. Dvořák Pa. 564
4. Dvořák Pe. 550
5. Asimus R. 548
6. Dvořák Pa. 540
CELKEM 3416

Vítězové kol

1. Pondělíček M. 599
2. Pondělíček M. 615

Výkon nejlepší šestky

Kvalifikace

3029

Finále

3175

Průměry 3 nejlepších

Pondělíček M. 607
Dvořák Pa. 552
Dvořák Pe. 535

ŽENY

KVALIFIKACE

Poř.

Hráčka

1.dr 

C 1

2.dr 

C 2

3.dr 

C 3

4.dr 

C 4

CELKEM

CH

D

P

P

D

ch

P

D

ch

P

D

ch

P

D

ch

1 Šimková Pavla

76

29

4

105

80

27

5

107

79

24

5

103

82

26

7

108

423

21

106

317

2 Francová Renáta

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

3 Zlatníková Ludmila

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-


SENIOŘI

KVALIFIKACE

Poř.

Hráč

1.dr 

C 1

2.dr 

C 2

3.dr 

C 3

4.dr 

C 4

CELKEM

CH

D

P

P

D

ch

P

D

ch

P

D

ch

P

D

ch

1 Ujhelyi Jiří

95

25

3

120

94

35

3

129

72

32

4

104

77

43

3

120

473

13

135

338

2 Dudek Miloš

89

17

5

106

88

54

1

142

62

45

1

107

91

18

5

109

464

12

134

330

3 Dvořák Vladimír

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

SENIORKY

CELKEM

Poř.

Hráčka

Kvalifikace

Celkem

Finále

Celkem

Celkem

CELKEM

P

D

CH

P

D

CH

P

D

CH

1

Dvořáková Květa

149

311

6

460

182

355

2

537

182

666

8

997

2

Hucková Eva

101

330

22

431

115

342

12

457

115

672

34

888

3

Vydrová Táňa

97

257

25

354

113

286

21

399

113

543

46

753

FINÁLE

Poř.

Hráčka

1.dr 

C 1

2.dr 

C 2

3.dr 

C 3

4.dr 

C 4

CELKEM

CH

D

P

P

D

ch

P

D

ch

P

D

ch

P

D

ch

1

Dvořáková Květa

80

53

0

133

91

35

1

126

92

43

1

135

92

51

0

143

537

2

182

355

2

Hucková Eva

85

35

1

120

77

22

5

99

88

32

1

120

92

26

5

118

457

12

115

342

3

Vydrová tatiana

70

26

6

96

62

35

6

97

77

26

5

103

77

26

4

103

399

21

113

286

KVALIFIKACE

Poř.

Hráčka

1.dr 

C 1

2.dr 

C 2

3.dr 

C 3

4.dr 

C 4

CELKEM

CH

D

P

P

D

ch

P

D

ch

P

D

ch

P

D

ch

1 Dvořáková Květa

74

35

2

109

71

44

0

115

83

45

1

128

83

25

3

108

460

6

149

311

2 Hucková Eva

89

25

4

114

80

18

6

98

83

25

7

108

78

33

5

111

431

22

101

330

3 Vydrová Táňa

79

29

3

108

48

17

5

65

61

42

5

103

69

9

12

78

354

25

97

257


© SC Radotín - Poslední aktualizace 04.12.2022